Deanas Kamenas, insulino pompos pradininkas, nori sujudinti diabeto technologijas


Šis garso įrašas generuojamas automatiškai. Praneškite mums, jei turite atsiliepimų.

„Sequel Medtech“ stengiasi parduoti naują, tikslesnio tipo insulino pompą, galinčią išmatuoti vartotojams tiekiamą insulino kiekį.

Generalinis direktorius Alanas Lotvinas, buvęs vaistinių pašalpų vadovo CVS Caremark prezidentas, įkūrė įmonę 2023 m., kartu su Deka Research and Development prezidentu Deanu Kamenu ir dar trimis įkūrėjais.

Kamenas sukūrė vieną iš pirmųjų nešiojamų insulino pompų aštuntajame dešimtmetyje ir taip pat žinomas dėl kito išradimo – Segway. Deka sukūrė naują insulino pompą, pavadintą Twiist, ir gavo Maisto ir vaistų administraciją patvirtinimas kovo mėnesį prietaisas skirtas žmonėms, sergantiems 1 tipo cukriniu diabetu. Tęsinys parduos įrenginį.

„MedTech Dive“ pasivijo Lotviną ir Kameną, kad pakalbėtų apie „Sequel“ istoriją ir to, kas bus toliau su kompanija.

Tęsinio pradžia

Lotvinas ir Kamenas pirmą kartą susitiko vykdydami namų dializės projektą. Kol Lotvinas buvo „Caremark“, jiedu buvo supažindinti per bendrus draugus ir CVS pradėjo bandymą Kamen sukurtas namų dializės prietaisas 2019 m.

Kol jie kalbėjosi, Lotvinas pamatė ankstyvą Twiist įrenginio versiją.

„Tiesiog prisimenu, kaip galvojau: „Man patinka tai, ką darau pastaruosius 20 metų, bet tikrai noriu priartėti prie mokslo ir technologijų“, – sakė Lotvinas. „Ir aš negalėjau sugalvoti geresnės grupės žmonių, su kuriais galėčiau tai daryti, nei Deanas technologijų ir fizinių mokslų srityje ir (Royalty Pharma generalinis direktorius Pablo Legorreta) biologijos mokslų srityje.

Kamenas išrado pirmąją nešiojamą insulino pompą aštuntajame dešimtmetyje Nacionalinė išradėjų šlovės muziejus. Idėją paskatino jo brolis, kuris mokėsi medicinos mokykloje ir ieškojo būdo, kaip pristatyti vaistus neišnešiotiems kūdikiams.

Kamenas nuėjo į savo tėvų rūsį ir pagamino mažytį švirkštą su elektroniniu komponentu, kad būtų galima tiksliai tiekti vaistų dozes. Vėliau endokrinologai bandė naudoti prietaisą diabetui gydyti, kad išsiaiškintų, ar insulino tiekimo paskirstymas per dieną gali duoti geresnių rezultatų.

Kamenas tada paklausė: Ar galite tiekti daugiau insulino, kai gliukozės kiekis kraujyje pakyla, ir sustabdyti, kai gliukozės kiekis kraujyje sumažėja? Jam buvo pasakyta, kad reikia jutiklio, o iki technologijos liko mažiausiai penkeri metai. Kamen įkūrė įmonę „Autosyringe“. 1976 m., kad pagamintų ir parduotų technologiją, galiausiai parduotų ją „Baxter“.

„Taigi nuėjau daryti kitų dalykų ir laukiau, kol per penkerius metus jie man pasakys, kad gali uždaryti kilpą“, – sakė Kamenas. „Ir aš klydau. Nebuvo penkeri metai. Tai buvo 25 metai.”

FDA patvirtino pirmąjį nuolatinį gliukozės matuoklįMedtronic Minimed, 1999 m. Dexcom, CGM erdvės lyderis, buvo įkurta tais metais taip pat.

Galiausiai Kamenas galėjo sukurti norimą sistemą. Tačiau Kamenas vis dar nebuvo patenkintas esamų insulino pompų technologija – norėjo, kad insulino kiekis būtų tikslesnis.

Atidarytas baltas, suapvalintas prietaisas, kurio viduje matomas skaidrus vamzdelis.

Twiist insulino pompa gavo FDA leidimą kovo mėn. Siurblys skiriasi nuo kitų, nes neturi pavarų ar variklių ir gali išmatuoti tiekiamo insulino kiekį.

Leidimą suteikė „Sequel Medtech“.

Kaip veikia Twiist

Kamenas sakė, kad „Twiist“ skiriasi nuo kitų insulino pompų, nes jame nėra švirkštų, pavarų ir variklių. Daugumoje dabartinių siurblių naudojamas mažas variklis, kuris sukasi, todėl stūmoklis įstumia insuliną į vamzdelį.

„Mūsų mažasis Twiist yra prietaisas, galintis stebėti ir valdyti skysčio srautą, tačiau jo technologijoje nėra nieko, kas atrodytų kaip siurblys“, – sakė Kamenas.

Jis taip pat turi funkciją išmatuoti faktiškai tiekiamą insulino kiekį. Dėl šios priežasties prietaisas taip pat turi pranašumų aptikdamas orą ar užsikimšimus, kurie gali turėti įtakos tiekiamo insulino kiekiui, sakė Lotvinas.

Prietaisas skirtas žmonėms, sergantiems 1 tipo cukriniu diabetu, šešerių ir vyresniems. Lotvinas sakė, kad „Sequel“ kuria CGM partnerystes ir planuoja paleisti „Twiist“ po to, kai išnagrinės paskutines detales, tokias kaip kokybė ir klientų aptarnavimas. Jis nepaskelbė tikslios paleidimo datos.

Tidepool Loop integracija

„Sequel“ bendradarbiauja su „Tidepool“, ne pelno siekiančia organizacija pirmoji visiškai sąveiki automatizuoto insulino tiekimo (AID) sistema. Jis sukurtas taip, kad žmonės galėtų susieti jutiklius su pasirinktais insulino tiekimo prietaisais. „Tidepool Loop“ programa gali numatyti žmogaus cukraus kiekį kraujyje ir užtikrinti, kad jis gautų tinkamą insulino dozę.

„Tidepool Loop“ taip pat turi keletą unikalių funkcijų, įskaitant galimybę kontroliuoti insulino tiekimą iš „Apple Watch“ ir plačiausią gliukozės kiekio kraujyje diapazoną – nuo ​​87 mg/dL iki 180 mg/dL.

„Sequel“ pasirinko „Tidepool“ kaip partnerį dėl šių priežasčių ir dėl to, kad programą „sukūrė diabetu sergantys žmonės diabetu sergantiems žmonėms“, sakė Lotvinas.

Jis pridūrė, kad partnerystė atitinka FDA viziją „atsinešti savo įrenginį“ diabeto valdymo srityje.

Diabeto technologijų ateitis

Lotvinas pabrėžė pasirinkimo svarbą diabeto technologijose ir pridūrė, kad žmonės nori skirtingai bendrauti su įrenginiais.

„Kai kurie žmonės nori tai nustatyti ir pamiršti“, – sakė jis. „Kai kurie žmonės nori žaisti su visomis rankenėlėmis ir ratukais.

Kitas Lotvin tikslas – pakeisti diabetu sergančių žmonių patirtį.

„Šiuo metu tai nėra puiki patirtis, tiesa? pasakė jis. „Turite bendrauti su keliomis skirtingomis partijomis ir įvairiais subjektais. Jie nelinkę vienas su kitu kalbėtis“.



Source link

Previous post „Advamed“ generalinis direktorius sveikina Trumpą ir pabrėžia viešosios politikos paramos poreikį
Next post FDA proveržio sprendimai dėl įrenginių atsinaujina po pastarojo meto nuosmukio

Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -