Bidenas pažadėjo skirti 150 mln. USD medicinos technologijoms vėžio chirurgijai pagerinti


Nardymo trumpas:

  • Antradienį pranešė prezidentas Joe Bidenas ir pirmoji ponia Jill Biden Bus skirta 150 mln komandoms, kuriančioms medicinos technologijas, padedančias chirurgams tiksliau pašalinti vėžinius navikus.
  • Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento pažangių tyrimų projektų sveikatos agentūra (ARPA-H) paskirstys lėšas aštuonioms komandoms, dirbančioms su vaizdo gavimo įrankiais ir mikroskopais, kad chirurgams būtų lengviau pamatyti svarbias struktūras ir užtikrinti, kad visas vėžys būtų pašalintas procedūros metu.
  • Apdovanojimai yra Baltųjų rūmų Cancer Moonshot iniciatyvos dalis, kuria siekiama iki 2047 m. sumažinti nuo vėžio mirčių bent per pusę.

Nardymo įžvalga:

ARPA-H yra nauja agentūra, kurią pasiūlė Bidenas ir viceprezidentas Kamala Harris, siekiant paspartinti biomedicinos ir sveikatos sprendimus. Agentūra buvo įkurta 2022 m Kongresas skyrė 1 mlrd finansuoti pirmuosius trejus metus. Remiantis Bideno administracijos pareiškimu, iki šiol ARPA-H į vėžio gydymą investavo daugiau nei 400 mln.

Paskutinis apdovanojimų turas yra orientuotas į technologijas, skirtas tobulinti solidinių navikų gydymą.

„Chirurginės procedūros dažnai yra pirmoji gydymo galimybė maždaug dviem milijonams amerikiečių, kuriems kasmet diagnozuojamas vėžys“, – ARPA-H direktorė Renee Wegrzyn. sakoma pranešime. „Šis tikslumo trūkumas gali sukelti pakartotines operacijas, sunkesnį pasveikimą, vėžio pasikartojimą ir didesnes sveikatos priežiūros išlaidas. Tikimės, kad vėžio chirurgija būtų pažengusi į priekį, kad vėžį pašalintume pirmą kartą ir kiekvieną kartą.

Lėšos bus skirtos aštuonioms grupėms: Dartmouth College; Johnso Hopkinso universitetas; Ryžių universitetas; Tulano universitetas; Kalifornijos universitetas, San Franciskas; Ilinojaus universitetas Urbana-Champaign; Vašingtono universitetas ir „Cision Vision“.

Apdovanojimai skirstomi į tris skirtingas technines sritis.

Tulane, Rice ir Vašingtono universitetas daugiausia dėmesio skirs mikroskopo technologijoms, kad būtų galima vizualizuoti pašalintų navikų paviršių ir nustatyti, ar vėžinių ląstelių lieka paciente prieš baigiant operaciją. Visos trys grupės dirba su algoritmais, padedančiais klasifikuoti vaizduojamas ląsteles.

UCSF, Ilinojaus universitetas ir Johnsas Hopkinsas dirbs su technologijomis, leidžiančiomis nustatyti mikroskopinius vėžio likučius paciento viduje ir padėti chirurgams pašalinti likusias vėžio ląsteles iki procedūros pabaigos.

Galiausiai, Dartmouth, Johns Hopkins ir Cision Vision dirbs kurdami vaizdo gavimo sprendimus, siekdami užtikrinti, kad chirurgams būtų matomos svarbios anatomijos, tokios kaip kraujagyslės ir nervai, kad būtų išvengta atsitiktinių pažeidimų.

Atrinktos komandos yra ARPA-H tikslios chirurginės intervencijos programos dalis. Jie privalo užtikrinti, kad jų sukurti sprendimai būtų suderinami su visais vartotojais. Pavyzdžiui, chirurgams skirtas įrankis turi tikti įvairių dydžių rankoms.

Kūrėjai taip pat turi patvirtinti savo prietaisus pacientų populiacijose, kurios atspindi tiriamos ligos demografinius rodiklius, o programos metu turi teikti pirmenybę pigesniems sprendimams ir išbandyti savo įrenginius kaimo ligoninėje.



Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *