Teisėjas įpareigoja J&J sumokėti „Auris“ investuotojams daugiau nei 1 mlrd. USD už susijungimo pažeidimus


Nardymo trumpas:

  • Delavero teisėjas trečiadienį nusprendė, kad „Johnson & Johnson“ turi sumokėti buvusiems „Auris Health“ investuotojams daugiau nei 1 mlrd.
  • Remiantis Delavero kanceliarijos teismo sprendimu, „J&J“ nesuteikė „Auris“ išteklių, kad būtų galima atlikti reguliavimo etapus, susijusius su daugiau nei 1 milijardu USD papildomų mokėjimų, skirtų „iPlatform“ robotinės chirurgijos sistemai. Teisėjas taip pat nusprendė, kad J&J apgaulės būdu neleido Auris pasiekti savo Monarch platformos etapą.
  • Dėl to J&J yra skolinga buvusiems „Auris“ akcininkams apie 1,01 mlrd. “Mes pagarbiai nesutinkame su teismo sprendimu ir ketiname jį apskųsti, kuriame buvo nurodytas „komerciškai pagrįstų pastangų“ terminas, siekiant nustatyti komerciškai nepagrįstą įpareigojimą ir rezultatą, prieštaraujantį faktiniams dokumentams“, – rašoma J&J atstovo spaudai el. paštu.

Nardymo įžvalga:

J&J „Auris“ įsigijo 2019 m už 3,4 milijardo dolerių grynaisiais, o iki 2,35 milijardo dolerių susieta su konkrečiais etapais. Sandoris padėjo J&J sukurti chirurginės robotikos verslą, nes jis siekė įgyti pozicijas tiek ortopedijos, tiek minkštųjų audinių rinkose.

Įsigijęs Auris sukūrė dvi minkštųjų audinių robotinės chirurgijos platformas: iPlatform ir Monarch. J&J nusipirko įmonę kaip nuosavą minkštųjų audinių robotą, vadinamą Verb, ir atsiliko nuo grafiko net po „milžiniškų investicijų“, teigiama nutarime.

Nepaisant „Auris“ susirūpinimo, kad „Verb“ yra potencialus „iPlatform“ konkurentas, įmonės susitarė dėl susijungimo sandorio, kuris apėmė tarpinius mokėjimus, susietus su rinkos leidimais už konkrečias „Auris“ sistemų procedūras, taip pat komercinius tikslus. Pavyzdžiui, 400 mln. USD buvo pridėta prie „iPlatform“, kuri iki 2021 m. pabaigos gavo 510 k) leidimą atlikti bendrąsias chirurgines procedūras.

Vicekanclerė Lori Will sprendime rašė, kad etapai buvo „ambicingi“, tačiau „Auris“ robotai juos pasiekė kelyje, o bendrovė užsitikrino J&J įsipareigojimą skirti „komerciškai pagrįstas pastangas, priderančias „prioritetiniam medicinos prietaisui““. .

„J&J pažadas Auris buvo sulaužytas beveik iškart po uždarymo“, – rašė Willas. „Užuot dėję pastangas ir išteklius siekdami reguliavimo etapų, J&J pastūmėjo iPlatform į akistatą prieš Verbą, vadinamą „Manheteno projektu“.

Teisėjo teigimu, projektas Manhattan supriešino robotines platformas viena su kita, remdamasis tam tikrų procedūrų atlikimu. „Auris“ nerimavo, kad „iPlatform“, kuri tuo metu buvo kelių mėnesių senumo, nebus sukurta, nes bendrovė „išmoko, kad J&J robotikos biudžetas nepaliko vietos“ abiem sistemoms, o J&J „arba sujungs robotus, arba vieną nužudys“.

Todėl „Auris“ komanda praleido laiką tobulindama „iPlatform“ projektui, o ne siekdama reguliavimo etapų. Abi sistemos atliko nustatytas procedūras, o J&J nusprendė, kad iPlatform yra geresnė investicija. Vis dėlto dvi robotikos komandos buvo sujungtos ir, remiantis nutarimu, „iPlatform“ tapo „Verb“ dalių parduotuve.

„J&J žinojo, kad projektas „Manhattan“ trukdys, o ne skatins „iPlatform“ pasiekti reguliavimo etapus“, – rašė Willas. „Jis taip pat žinojo, kad iPlatform ir Verb derinimas sukels papildomų komplikacijų. Tačiau J&J vertino, kad vėlavimas yra naudingas, nes galėjo išvengti uždarbio mokėjimo.

Teisėjas nusprendė, kad J&J pažeidė susijungimo sutartį, nes nesuteikė Auris išteklių sutartiems reguliavimo etapams pasiekti, inicijavo darbuotojų skatinimo planą su skirtingais etapais ir nepadėjo iPlatform gauti de novo leidimo po Maisto ir vaistų administracijos. nustatė, kad 510 (k) kelias nebuvo tinkamas sistemai.

„J&J“ tvirtino, kad susijungimo sutartis leido jai naudoti „Auris“ produktus bendram robotikos verslui paremti, o ne siekti gairių, o tikslai buvo praleisti dėl „iPlatform“ techninių problemų, kaip teigiama sprendime.

„Ši gynyba yra abejotina; jis buvo sukurtas po to, kai J&J buvo iškelta į teismą. Įrašas rodo, kad techninės problemos buvo laukiamos ir išsprendžiamos“, – rašė teisėjas.

Teisėjas nenustatė susijungimo sutarties pažeidimų, susijusių su Monarch roboto reguliavimo etapais, tačiau nusprendė, kad J&J padarė sukčiavimą, dėl kurio Monarchas negalėjo pasiekti minkštųjų audinių abliacijos etapo su 100 mln. USD mokėjimu.

J&J Auris sakė, kad mokėjimas buvo vertinamas kaip „išankstinis svarstymas“, nes pagal nutarimą buvo taip neabejotina, kad gairės bus įvykdytos.

Auris naudotų J&J Neuwave Flex abliacijos kateterį su Monarch sistema, kad pasiektų tikslą. Tačiau teisėjas pareiškė, kad J&J Auris nepasakė tik po sandorio sudarymo, kad FDA tiria kateterį, nes pacientas mirė klinikinio tyrimo metu, o tai greičiausiai uždelsė teisės aktų pateikimą.

„Žala su palūkanomis viršija 1 mlrd. USD, o tai kompensuoja buvusiems „Auris“ akcininkams atlyginimą, kurį jie būtų gavę, jei „J&J“ nebūtų nesėkmingų pastangų ir sukčiavimo“, – rašė Will. „Tai, kas lieka negrįžtamai prarasta, yra „Auris“ robotų transformacinis potencialas.



Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *