Kaip antroji Trumpo kadencija paveiks medicinos technologijų pramonę


Šis garso įrašas generuojamas automatiškai. Praneškite mums, jei turite atsiliepimų.

Įmonėms žvelgiant į 2025 m., sveikatos priežiūros sektoriui kyla vienas ryškus klausimas: ką šiai pramonei reiškia išrinktojo prezidento Donaldo Trumpo sugrįžimas į Baltuosius rūmus?

Antroji D. Trumpo prezidento kadencija tam tikru būdu paveiks visą sveikatos priežiūrą. Tačiau poveikis konkrečiai medicinos prietaisų pramonei gali būti šiek tiek labiau niuansuotas nei tiekėjų ir farmacijos įmonių, kurios susiduria su keliomis svarbesnėmis problemomis.

„Darbotvarkėje nėra svarbių dalykų“, – sakė Shagun Singh, RBC Capital Markets analitikas. „Sulaukiu daug klausimų apie pozicionavimą sveikatos priežiūros srityje, o medicinos technologijos tikriausiai yra vienas geriausių sektorių santykinės padėties nustatymo požiūriu. … Aukštu lygiu (nėra) nieko neigiamo, kas man rūpi.

Vis dėlto yra esminių temų, į kurias prietaisų įmonės turės atkreipti dėmesį, kai D. Trumpas pradės eiti pareigas sausio 20 d., įskaitant administracijos palankumą susijungimams ir įsigijimams, muitų grėsmę Kinijai ir kitoms šalims ir tai, kaip netradicinių agentūrų lyderiai galėtų formuoti pramonę.

M&A

Įrenginių įmonės buvo išlaidauti didžiąją 2024 m. dalį. Sąrašas svyruoja nuo kelių milijardų dolerių pirkimų iš Johnson & Johnson ir Boston Scientific iki mažesnių Edwards Lifesciences ir Stryker įsigijimų.

Po įtemptų susijungimų ir įsigijimų metų analitikai ir pramonės ekspertai dabar svarsto, ar 2025 m. veiklos gali būti dar daugiau.

„Susijungimai ir įsigijimai yra medicinos technikos pagrindas“, – sakė Singhas. „Manau, kad tai tęsis”.

Singhas pridūrė, kad Trumpo administracija galėtų būti nuolaidesnė įmonėms, norinčioms sukurti vertę per susijungimus ir įsigijimus, palyginti su Bideno administracija, kuri buvo „šiek tiek agresyvesnė“.

Nors „Boston Scientific“ šiais metais buvo vienas daugiausiai išleidusių prietaisų pramonėje, per federalinę peržiūrą bendrovė taip pat pastebėjo du didžiausius sandorius – „Axonics“ įsigijimą 3,7 mlrd. užtruko daugiau nei 10 mėnesių uždaryti.

Johnas Babittas, EY partneris, teigė, kad bendrovės „absoliučiai“ atidėjo Bideno administracijos sandorius dėl ilgesnio peržiūros termino grėsmės, o tai gali padidinti teisines išlaidas ir padidinti proceso riziką.

„Kad nuo susitarimo pasirašymo iki sandorio sudarymo liktų metai – tai tik kelia pavojų integracijai“, – sakė Babittas. „Atvirai kalbant, turėjome klientų, kurie tiesiog pasakė, kad tai neapsimoka. … Bus kitoks skaičiavimo rinkinys, kuris bus taikomas toliau.

Vis dar kyla klausimų, kaip žiūrima į susijungimus ir įsigijimus, kai Trumpas pradės eiti pareigas, pridūrė Babittas, tačiau „dauguma žmonių paprastai mano, kad bus šiek tiek daugiau laisvės iš tikrųjų sudaryti sandorius ir juos atlikti laiku“.

Trumpas ir tarifai

Galimas importuojamų prekių tarifų padidėjimas gali tiesiogiai paveikti prietaisus gaminančių įmonių finansus. Trumpas per rinkimus grasino padidinti muitus Kinijai iki 60 proc., o jis vėliau pagrasino įteisinti 25% tarifai importui iš Meksikos ir Kanados.

Trumpas dar kartą patvirtino savo poziciją dėl tarifų interviu NBC News, kuris buvo parodytas sekmadienį.

„Siemens Healthineers“ ir „Medtronic“, po lapkričio 5 d. vykusių rinkimų surengusios uždarbio skambučius, analitikai suabejojo, kaip jų verslui buvo taikomi galimi tarifai Kinijai valdant D. Trumpui. Abu buvo įsitikinę, kad esminio efekto nepamatys. Tačiau viso sektoriaus įmonės gali susidurti su iššūkiais.

Bet kuri įmonė, importuojanti komponentus ir žaliavas į bet kurį savo gamybos procesą, turės įtakos, sakė Babittas.


„M&A yra medtech gyvybės šaltinis. Manau, kad tai tęsis.

Shagunas Singhas

RBC Capital Markets analitikas


Babittas apibūdino tris veiksnius, kurie artimiausiais metais gali susidurti su įmonėmis: importo iš Kinijos tarifai, atsakomieji tarifai gabenant produktus į Kiniją ir padidinti tarifai kitose jurisdikcijose už JAV ribų, kur daugelis medicinos prietaisų įmonių vykdo gamybos operacijas.

EY sulaukia daugiausia klausimų ir netikrumo iš klientų, susijusių su trečiuoju veiksniu, sakė Babittas ir pridūrė, kad Meksika, Kosta Rika, Vietnamas ir Malaizija yra šalys, kuriose įrenginių įmonės gali pastebėti papildomą tarifų spaudimą.



Source link

Previous post Šventinis laikotarpis Dainų PSPC | Miesto naujienos
Next post Greitosios medicinos pagalbos tarnybai pradeda vadovauti D. Paliulionis

Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -