Šis garso įrašas generuojamas automatiškai. Praneškite mums, jei turite atsiliepimų.
„Baxter“ ketvirtadienį pranešė, kad bendrovė dar neturi laiko juostos kai pradės veikti uragano Helene apgadintas Šiaurės Karolinos objektas.
Gamybos gamyklą „labai paveikė uragano Helene kilęs lietus ir audros banga“, o Baxteris anksčiau šią savaitę sakė, kad uždarė objektą kaip rezultatas. Bendrovė stengiasi atkurti veiklą, tačiau patiria sunkumų dėl audros padarytos žalos, įskaitant prieigą prie tiltų, vedančių į vietą.
„Nors mes tikimės, kad ateityje galėsime grįžti prie visiškos veiklos, atsigavimo procese yra daug komponentų, atsižvelgiant į sterilių vaistų gamybos pobūdį“, – sakoma Baxterio pranešime. „Dirbame labai skubiai, bet dar neturime laiko, kada operacijos vėl bus pradėtos ir pradės veikti.
Bendrovė įgyvendino tiekimo paskirstymo strategijas, siekdama valdyti atsargas ir sumažinti pacientų priežiūros sutrikimus. Šiuo metu klientai gali užsisakyti tik tam tikrą produktų kiekį, kad padėtų apriboti atsargų kaupimą ir išlaikyti „vienodą prieigą“ prie prekių. Paskirstymo strategija apima visų dydžių fiziologinio tirpalo, dekstrozės ir PD tirpalo produktus.
Pirmiausia Baxteris pranešė visuomenei rugsėjo 29 d apie savo North Cove gamyklos, esančios Marione, Šiaurės Karolinoje, uždarymą, gaminančios dializės tirpalus ir IV skysčius. Įrenginys yra didžiausia Baxter gamykla, kurioje dirba daugiau nei 2500 žmonių.
Paskutiniame atnaujinime Baxter teigė, kad „užmezgė ryšį su didžiąja dauguma“ darbuotojų ir „aktyviai dirba, kad patvirtintų likusių darbuotojų gerovę“.
Bendrovė pridūrė, kad nuolatinės problemos, susijusios su mobiliojo telefono paslauga, apsunkino susisiekimo su žmonėmis procesą.
„Baxter“ vis dar vertina visą sklypei padarytą žalą ir bendradarbiauja su ištaisymo įmonėmis. Šiuo metu dirba apie 500 darbuotojų, o „Baxter“ tikisi, kad kitą savaitę šis skaičius padvigubės, teigiama pranešime.
Esminis iššūkis yra tai, kad per audrą buvo apgadinti tiltai į vietą. Pasak bendrovės, vienam prieigos taškui reikia atkurti apskrities prižiūrimą tiltą, kuris leistų „Baxter“ nugabenti valymo įrangą į vietą ir klientams bei pacientams gauti gatavus gaminius, kurių audros nepažeidė.
„Mūsų komanda uoliai dirbo, kad sukurtų laikiną tiltą, kuris padėtų ribotiems perkėlimams, ir su didžiuliu valstybės ir vietos pareigūnų palaikymu… tikimės, kad artimiausiomis savaitėmis Armijos inžinierių korpusas ir Šiaurės Karolinos transporto departamentas įrengs nuolatinį tiltą. “, – rašė bendrovė.
Apribodama produktų pirkimą, „Baxter“ bendradarbiauja su Maisto ir vaistų administracija, siekdama geriau panaudoti pasaulinį bendrovės gamybos tinklą, kad sumažintų poveikį tiekimui. Tai tiesiogiai perduoda informaciją apie produktą grupinėms perkančioms organizacijoms, klientams ir platintojams.
„Nors sveikatos priežiūros specialistai turėtų remtis savo profesiniu sprendimu vertindami savo atskirų organizacijų ir pacientų poreikius ir išteklius, mūsų medicinos reikalų komanda taip pat siūlo paramą ir išteklius, kad padėtų atlikti produktų valdymo ir išsaugojimo veiksmus“, – pridūrė Baxteris.
„Baxter“ anksčiau teigė, kad tikisi neigiamo poveikio jos finansiniams rezultatams, ir pateiks atnaujintą informaciją apie trečiojo ketvirčio pelną. Evercore ISI analitikai trečiadienio pranešime investuotojams rašė, kad ketvirtojo ketvirčio poveikis „tikėtina, kad jis bus savarankiškas ir turėtų palengvinti 25 finansinių metų finansavimą“.